Centraal gelegen handelswoning met 5 SLK en binnenkoer

160 m² 5 224 000
Blauwstraat 21, 2850 Boom
4474155
Neen

Omschrijving

Deze handelswoning, gebouwd in neo-Vlaamse renaissance stijl, ligt zeer commercieel & centraal in de winkelstraat van Boom, op wandelafstand van alle winkels, scholen en het openbaar vervoer.  Het is makkelijk bereikbaar op slechts 3 min. rijden van de oprit A12 Antwerpen-Brussel. 

Op het GLVL bevinden zich een handelsruimte/studio van 135m2, een nieuw ingerichte badkamer, een woonkamer voorzien van airco en een kitchenette.  Op het 1e VERDIEP zijn 2 slaapkamers, een klassiek ingerichte badkamer en een moderne keuken aanwezig.  Verder is er nog een 2e VERDIEP waarin 3 slaapkamers en een ruime mezaninne ingericht zijn.  De woning beschikt verder over een kelder en een terras/binnenkoer. 

Recent werd airco (warmtepomp - koelen en verwarmen) geplaatst.  Voor meer informatie of een bezichtiging ter plaatse kan u ons contacteren via 03 459 99 99 of info@leximmo.be!  
€ 224 000
bij notariële akte

Bebouwing

Gesloten
Neen
1882
Normaal
160 m²
350 m²
20250830-000367082-RES-1
781 kWh/m² epc

Bouwtechnische kenmerken

deels enkele, deels dubbele beglazing
geïsoleerd schuin dak met pannen
niet volledig conform
Label F
goed
goed
deels PVC, deels houten raamkaders
goed
Airco (koelen en verwarmen)

Voorzieningen

Airco
Distributie
Elektriciteit
Riolering
Stadswater
Stookolie
Warmtepomp

Ruimtelijke ordening

Woongebied
Neen
Neen
Neen
Ja
Neen
Ja
Niet overstromingsgevoelig
Niet van toepassing

Verdieping -1

50 m² | tegelvloer

Gelijkvloers

20,5 m² | binnenkoer
135 m² | tapijt & laminaat
8 m² | nieuw ingerichte badkamer op tegelvloer voorzien van: inloopdouche en enkele lavabo
34,78 m² | op laminaat, met airco
in de badkamer
voorzien van: enkele spoeltafel en warmeluchtoven

Verdieping 1

14,35 m² | laminaat
11 m² | klassiek ingerichte badkamer voorzien van: ligbad, dubbele lavabo en boiler
18 m² | modern ingerichte keuken op laminaat voorzien van: dubbele spoeltafel, inductie kookplaat, dampkap en aansluiting wasmachine
30 m² | vasttapijt - met erker
nieuw toilet in de badkamer

Verdieping 2

13,8 m² | laminaat
27 m² | laminaat
18 m² | laminaat
35 m² | mezaninne